Podporuji

Český lyžařský test

Tahle akce je skvělou možností, jak si vybrat některý z nových modelů od různých značek, zlepšit své lyžování, dozvědět se něco o bezpečnosti, poznat českou lyžařskou špičku nebo si jen užít bohatý doprovodný program. Kateřina Pauláthová na akci nebude chybět!

 

Bezpečné hory

Na horách je stále mnoho zranění, často způsobených jen neohleduplností nebo neznalostí lyžařů a snowboardistů. Tento projekt se zaměřuje na osvětu a představení zimních sportů bez zbytečných úrazů. I Kateřině záleží na bezpečnosti své i ostatních.

 

Nadace Modrý hroch

Děti po různých úrazech se těžko a pomalu vrací do běžného života. Je proto důležité podpořit jejich motivaci a odhodlání vrátit svůj zdravotní stav do původní kondice. Kateřina tak dětem osobně dodává odvahu pro další zotavení.

 

 

Lípa resort

Lyžování a trénink handicapovaných může být v českých poměrech velmi náročný jak organizačně, tak technicky. Lípa resort a blízký lyžařský areál jsou prvním centrem, který vítá handicapované sportovce pro letní i zimní přípravu. Rádi Vám se vším pomohou nejen v ubytování, ale i s přípravou sportovišť v okolí.