O mně

Kateřina Narodila jsem se 23.7.1993 v Havířově. Lyžuji už od svých dvou let a nyní se snažím plnit si své tajné sny a sportovní cíle. Jsem usměvavá a vtipná holka, která miluje svoji rodinu, přátele a sport. Kromě lyžování hraji hlavně tenis, mými sportovními vzory jsou Roger Federer a Bode Miller. Mám ráda dobrou náladu a dobré lidi. Nejvíce mě baví blbnout ve volných chvílích s mojí sestřičkou. Vážím si zdraví a také všech okolo mě, kteří mě podporují a bez kterých bych nemohla dělat to, co mě baví.

 

Jana Pauláthová, sestřička

Správná, prdlá a občas rozmazlená mladší ségra, no prostě nejlepší člověk, co znám.. :) Přivádí mě k šílenství i k nejbrutálnějším záchvatům smíchu. Když můžeme, trávíme spolu co nejvíc času a vymýšlíme spolu hrozné blbosti. Ségře fandí všichni naši kamarádi, známí a hlavně já s rodinou. Mám obrovskou radost, když se sestře daří.

Sestřička

Jana Pauláthová, mamča

Kačka je už od malinka moje sluníčko – usměvavé, pohodové a citlivé stvoření. Samozřejmě, že umí pozlobit, s pořádkem a úklidem si problémy nedělá, pusu má pořádně prořízlou, dokáže si prosadit svou. Když se jí něco nedaří, zakousne se jako správná lvice, v jejímž znamení přišla na svět. Je to bojovnice.

Mamča

Radovan Pauláth, taťka a trenér

Moje malá Kačenka, můj mazlíček, který už mě přepere. Při tréninku spolu soupeříme, bojujeme na krev, ale hned po něm se z nás opět stanou velcí kamarádi, kteří si rozumí. Rádi spolu vtipkujeme, škádlíme se a pereme. Kača je cílevědomá, tvrdohlavá a velmi nedůvěřivá. Někdy to s ní není vůbec lehké, snaží se prosadit svou. I když to mezi námi často jiskří, máme se rádi a jeden bez druhého nemůžeme být.

Taťka a trenér

Drahomíra Pauláthová, babička

Kačka je nejmladší z mých pěti vnoučat, je tedy můj mazlíček. Je pohodová, když se jí něco nelíbí, dá to najevo. Je přítulná, přijde se pomazlit, občas si postěžuje na trenéra – tatínka – syna. Vážím si její zodpovědnosti a cílevědomosti ve škole i ve sportu. S radostí jí upeču její nejoblíbenější jídlo - kačenu se zelím. Dělá mi radost.

Babička

Petr Vališ, manager

S Katkou a celou její rodinou jsem začal spolupracovat především proto, že si každého z nich nesmírně vážím jako člověka. Katka má obrovský potenciál, a to hlavně díky své psychické i fyzické vyspělosti, ale také díky skvělému rodinnému zázemí. Překvapuje mne její vnitřní svět plný rozumu, odhodlání, trpělivosti a sociálního cítění.

Manager

Jiří Tabák, kondiční trenér, olympionik a gymnasta

Katku znám tři roky, co se týče všeobecné gymnastické přípravy. Působila na mě nepřístupným dojmem, ale během roku jsem v ní našel zodpovědný přístup k tréninku. Katka mě pochopila a více se mi otevřela v komunikaci. Navzájem se neustále poznáváme a mám možnost mapovat její fyzické a psychické zdatnosti. Je to člověk, který již v těchto letech ví, co chce a jde cílevědomě za svým. Po získání větších technických zkušeností věřím, že z ní vyroste lyžařka světových kvalit.

Jiří Tabák

Vilém Noga, největší fanoušek

Fandím Kačce i za dědu Pepu. Každý její úspěch prožívám osobně. Oceňuji, jak se snaží a vím, že chce… Věřím, že se dožiji jejích dalších velikých úspěchů, vždyť je mi už 71 let!

Největší fanoušek