Koleno potřebovalo opravit

24.4.2017 22:08:00

Poslední bránu letošní sezony projela Kača na operačním stole pod rukama reprezentačního lékaře Jiřího Beznosky. „Začínám rehabilitaci a přípravu na další zimu,“ vzkazuje z havířovského domova.

 
Na domácích svazích se ukázala naposledy na březnovém mistrovství republiky, kde získala další titul v obřím slalomu (a 14,96 FIS bodů). „Potěšilo mě to, protože pravé koleno už mě dost bolelo a omezovalo,“ vrací se o pár týdnů dozadu.

Innichen171.jpg

Pak ještě jeden – nedojetý – obřák v Pass Thurnu u Kitzbühlu a po něm už vyhlížela termín u primáře v benešovské nemocnici. „Hrozně to bolelo, nedalo se. Domluvila jsem se s panem doktorem, že mi ho artroskopicky skoukne. A ještě cestou na sál jsme si řekli, že opraví, všechno, co bude potřeba. S výsledkem byl spokojený. Teď mě to pekelně bolí, ale věřím, že se dám brzy dohromady,“ dodala.

Současný stav je následkem několika karambolů i tradičního sjezdařského přetížení. „Jinak jsem se sezonou celkově spokojená. Zabrzdilo mě zranění, mohla jsem být jinde. Ke konci se to celkem povedlo, zajela jsem pár dobrých výsledků, které mě povzbudily,“ hodnotí.

Proto přišla o účast na tradičním Czech Ski Testu na Pitztale, ale už vzhlíží k olympijské zimě. „Teď zatím našlapuju s berlemi, ale chci je brzy odhodit. Začnu co nejdříve rozhýbávat. Dát se dohromady je pro mě další výzva. Brzy nastoupím na rehabilitaci na Olymp CS MV do Prahy a budu makat se vším všudy, pak se uvidí, jak bude pokračovat rehabilitace,“ bojuje dál.

 

« Zpět