Radovan Pauláth, taťulda, trenér a manažer

Jsem strašně ráda, že mě můj taťka trénuje, protože vím, že do toho dává všechno a že mi věnuje téměř všechen čas, co může. Občas mezi sebou máme nějaké neshody, to je jasné, ale ty se vždy rychle vyřeší a zapomeneme na ně. Podle mě je taťka celý život v pubertě (a vždycky bude), takže je s ním hrozná sranda a dokáže můj současný pubertální život pochopit.

Taťulda a trenér

Ivan Vrzal, asistent trenéra

Ivan je velmi vtipný a nikdy se s ním nenudíme. Lyžování miluje a udělá pro něj cokoli. Kdykoliv pomůže, můžu se na něj spolehnout a vždycky se těším na setkání a další spolupráci.

Asistent trenéra

Tomáš Nohejl, PR

S Tomášem je skvělá spolupráce, pořád ze mě tahá nějaký moudra a informace a mě to docela baví, co se pak kde objeví :)

Tomáš Nohejl

Kryštof Kuba, fyzioterapeut

Měla jsem štěstí, že jsem začala spolupracovat s takhle super, zábavným a snaživým fyziem. Vždycky mě rozesměje a hlavně mi pomůže s problémy!

fyzioterapeut

Jan Kempa, kondiční trenér

Honza je peckovej kouč, sice mě dost často mučí na trénincích, ale aspoň je s ním sranda a vždycky spolu prodiskutujeme spoustu našich problémů během tréninků :D

kondiční trenér

MUDr. Libor Macek, kondiční vyšetření

Pana doktora vidím jen párkrát do roka, ladíme spolu hlavně zdraví a mou fyzickou kondici, vždycky mi poradí pár zásadních věcí a mně se pak hned lépe trénuje.

kondiční vyšetření